Przejdź do treści

Imperial Grid System 2

Imperial Grid System 2
Imperial Grid System 2

Imperial Grid System 2

System oświetleniowy z profili aluminiowych.

Oświetlenie Imperial Grid System 2 do stoisk targowych i wystawienniczych

Imperial Grid System 2 do stoisk targowych i wystawienniczych

Imperial Grid System 2 produkowany na zamówienie

Imperial Grid System 2 projektory LED w systemie dla stoisk targowych i wystawienniczych

Montaż: Zwieszany – w komplecie zestawy do zawieszania
Materiał korpusu: Aluminium
Kolor: Standardowo Czarny RAL 9005, inne kolory RAL na życzenie (należy dodać kod RAL po numerze indeksu)
Standardowy rozmiar modułu: Standardowy wymiar pojedynczej kratki 200 cm x 200 cm (można zamówić w dowolnym rozmiarze – ceny na zapytanie)
Zasilacz: W zestawie 3-fazowy system szynowy – wbudowany w profile aluminiowe
Oprawy: Reflektory należy zamawiać osobno separate
Informacje ogólne: Na bazie naszych profili aluminiowych możemy stworzyć indywidualne systemy sufitowe ze zintegrowanym oświetleniem o dowolnym kształcie i rozmiarze.

 

Czas na inteligentne oświetlenie

Pojawiające się na rynku oświetlenie LED-owe ma coraz wyższą funkcjonalność w porównaniu do tradycyjnych źródeł, a niektóre żarówki i oprawy można już określać mianem inteligentnych. Lampy takie można łączyć w sieć za pomocą protokołu komunikacyjnego DALI, co umożliwia dalsze oszczędności poprzez dopasowywanie parametrów oświetlenia do aktualnych potrzeb, selektywne wyłączanie/włączanie, regulację jasności. Oprawy są integrowane ze zdalnym sterowaniem opartym na transmisji przewodowej lub bezprzewodowej, co pozwala na bieżący monitoring oraz inteligentne sterowanie oświetleniem za pomocą pilota lub smartfona.

Ponieważ LED-y nie mają bezwładności świetlnej, a częste gaszenie i zapalanie nie powoduje pogorszenia trwałości, tworzone są systemy oświetlenia na żądanie, a więc zapalającego się tylko na chwilę i w danym miejscu, gdy jest to potrzebne, np. z wykorzystaniem zintegrowanego czujnika ruchu PIR. Żarówki smart pozwalają na zaprogramowanie czasu włączenia i wyłączenia, ustawienie temperatury barwowej i jasności. Na razie operacje takie wykonuje się dla każdej oddzielnie, ale lada moment oświetlenie budynkowe zostanie połączone w sieć, gdzie oprawy i żarówki będą węzłami komunikacyjnymi. Takich produktów na rynku pojawia się coraz więcej, gdyż na rynku zalanym tanimi i jednakowymi wyrobami azjatyckimi dają one producentom możliwość wybicia się i lepszego zarobku.

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT

 to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia – opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

Konsultanci d/s oświetleniowych

Posiadamy na terenie kraju konsultantów oświetleniowych, którzy z przyjemnością odwiedzą Państwa i dokonają wstępnych pomiarów, oszacują potrzeby i zaprezentują ofertę.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej.

Zadzwon teraz