Przejdź do treści

Lampy do stoisk targowych

Lampy na stoiska targowe
Lampy do stoisk targowych

Lampy do stoisk targowych

Przewodnik:

Możesz nie być w stanie kontrolować poziomu oświetlenia na następnej konferencji lub w hali wystawienniczej, ale to nie znaczy, że powinieneś ignorować oświetlenie na swoim stoisku. Od układu stoiska, grafiki i ekspozycji produktów, po broszury, interaktywne ekrany i oświetlenie, wszystko musi być starannie zaplanowane, aby przyciągnąć uczestników i skutecznie przekazać Twoją markę.

Wielu wystawców nie uważa oświetlenia za istotny element projektu, a w jasno oświetlonych miejscach dodawanie dodatkowych źródeł światła może wydawać się zbędne. Jednak przy starannym użyciu i planowaniu moderowane źródła światła faktycznie poprawiają efekty wizualne, takie jak grafika.

Badania sugerują, że zastosowanie oświetlenia stoisk w systemie wystawienniczym może zwiększyć świadomość Twojego stoiska wystawienniczego o 30 – 50%. Powinieneś postrzegać to jako skuteczną metodę na podkreślenie swoich komunikatów marketingowych i zwiększenie ruchu.

Lampy do stoisk targowych

Podświetlenie niektórych obszarów Twojego stoiska oczywiście oznacza, że wzrok odwiedzającego zostanie automatycznie przyciągnięty do ścisle określonych produktów lub grafik. Często będzie to pierwsza rzecz, jaką widzą, co oznacza, że Twoje komunikaty marketingowe zostaną znacznie szybciej przekazane odbiorcom. Jeśli wprowadzasz na rynek nowy produkt lub masz ciekawą usługę, skieruj na nie światło, aby się nimi pochwalić i zareklamować swoje działania.

W naszym poprzednim artykule: Błędy oświetlenia wystawienniczego , wspomnieliśmy, że odwiedzający zdecydują, czy zbliżyć się do Ciebie, czy nie w ciągu pierwszych kilku sekund od obejrzenia Twojego stoiska targowego. Dlatego dobrze oświetlony, czytelny branding jest niezwykle ważny i pomoże Ci zrobić świetne pierwsze wrażenie. Nie ma nic lepszego na targach niż świetne pierwsze wrażenie.

Projekt jest subiektywny. I chociaż dobry projektant stoiska targowego może stworzyć oszałamiający i interesujący ekspozytor, zawsze istnieje możliwość, że kogoś bardziej przyciągnie stoisko konkurencji. Aby tego uniknąć, musisz upewnić się, że stoisko posiada wszystkie niezbędne elementy, w tym oświetlenie, aby zmaksymalizować ruch.

Planując przestrzeń wystawienniczą, trzeba pamiętać, że lampy do stoisk targowych przyciągają ludzi w naturalny sposób. Mają tendencję do dryfowania w stronę światła, niezależnie od tego, czy jest to dłuższy słoneczny dzień, dobrze oświetlony sklep, lampki świąteczne czy stoisko wystawowe. Oto kilka przydatnych faktów:

Jasność może pomóc w skupieniu uwagi, co jest szczególnie przydatne podczas tworzenia punktów centralnych na stoisku wystawienniczym. Zwiększenie kontrastu jasności między centralnym punktem stoiska a otoczeniem wywrze większy efekt.

lampy na stoiska targowe
Lampy do stoisk targowych

Lampy do stoisk targowych

Czy wiesz, że ludzie wolą stawiać czoła dobrze oświetlonym ścianom?

Badania pokazują, że ludzi „przyciągają przestrzenie z oświetleniem ścian”. Lubią widzieć jasność.

Oba punkty pokazują, że podświetlane grafiki teł, ekspozytorów lub elementów stoiska są niezbędnym elementem wystroju każdego stoiska targowego. Nie tylko rozjaśniają obrazy na grafikach, ale również przyciągają wzrok kontrastem, jaki tworzą z resztą stoiska, a nawet z halą wystawową.

System wystawienniczy pokazuje, jak łatwo można wykorzystać skupienie na różnych aspektach Twojej firmy. System posiada dużą, podświetlaną grafikę, która tworzy czysty, opływowy wygląd. Idealnie nadają się do uwidocznienia mniejszych powierzchni wystawienniczych w ruchliwej hali wystawienniczej.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć widoczność, możesz użyć trójfazowych systemów szynowych podwieszanych do sufitu. W takim systemie montujemy reflektory LED do oświetlenia stoiska. Jednostki zawieszone nad Twoim stoiskiem mogą naprawdę dodać efektu „wow” i wyróżnić Cię z tłumu.

Elegancki i nowoczesny design lamp na stoiska targowe.

Oddani promowaniu doskonałości we wszystkich formach oświetlenia, znamy kluczową rolę, jaką odgrywa oświetlenie w życiu codziennym, w tym na wystawach i wydarzeniach targowych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań oświetleniowych, które skutecznie uatrakcyjniają wyświetlacze. Rozumiemy znaczenie oświetlenia w otoczeniu targowym.

Nasz różnorodny i wykwalifikowany zespół był w stanie dostarczyć projekt, który spełnił wszystkie wymagania i naprawdę odmienił ich przestrzeń wystawienniczą. Skupiliśmy się na oświetleniu całej powierzchni stoiska za pomocą pomarańczowych lampek i dyfuzorów pomiędzy poszczególnymi sekcjami stoiska. To pasowało do schematu kolorów i stworzyło oszałamiający ogólny efekt świetlny, który dopełniał grafikę na tkaninie. 

 
 
Zadzwon teraz