Przejdź do treści

Oświetlenie targowe

Oświetlenie targowe

Często pomijanym aspektem jest oświetlenie, które odgrywa bardzo ważną rolę na stoisku targowym.

Światła poprawiają estetykę, a jeśli są używane prawidłowo, mogą tworzyć różne nastroje i atmosferę w zależności od pożądanego efektu. Na przykład firma, która prezentuje nową technologię, może chcieć zastosować oświetlenie wpuszczane; nadanie współczesnego charakteru, aby zbiegać się z nowym nowoczesnym produktem.

Zastanów się nad dodatkowym oświetleniem i nie polegaj na tym, co zapewnia miejsce. Reflektory punktowe, światła górne i kolorowe światła to również świetny sposób na podkreślenie niektórych obszarów na stoisku wystawienniczym, szczególnie jeśli chcesz zaprezentować coś konkretnego, na przykład nowy produkt.

Kolorowe oświetlenie to również sprytny sposób na stworzenie wyjątkowego charakteru stoiska wystawowego, zwłaszcza w porównaniu ze stoiskami wystawowymi po obu stronach obok twojego stoiska.

oświetlenie targowe
Oświetlenie targowe

Oświetlenie targowe

Oświetl swoją przestrzeń wystawienniczą niezawodnym i trwałym oświetleniem targowym. Niezależnie od tego, czy chcesz oświetlić wyskakujące stoisko wystawowe, czy pojedynczy ekspozytor, oświetlenie to świetny sposób na subtelne przyciągnięcie potencjalnych klientów do swojego stoiska. Oświetlenie da im znać, że masz na myśli interesy i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu, zwłaszcza jeśli jest tam wielu Twoich konkurentów. Oferujemy szereg przystępnych cenowo lamp i naświetlaczy LED, które pasują do wszystkich stoisk o różnych kształtach i rozmiarach.

Oświetlenie targowe jest kluczowym elementem

Uczestnictwo w wydarzeniach networkingowych, targach lub wystawach może być znaczącą inwestycją marketingową dla Twojej firmy. Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w określonej przestrzeni wystawienniczej, możesz nie znać możliwości otoczenia. Będziesz chciał być przygotowany na każde przyćmione oświetlenie lub przepełniony tłum, aby jak najlepiej wykorzystać tę inwestycję marketingową. Zakup lub wynajem oświetlenia stoiska wystawowego  spowoduje  na pewno, że wyróżnisz się z tłumu.

Doświetl dobrze grafikę stoiska

Oświetl swoją grafikę banerową i stojaki z materiałami wybranymi przez Ciebie z tej gamy niedrogiego oświetlenia. Wybierz spośród oświetlenia LED lub naświetlaczy, aby uzupełnić projekt i kolorystykę swojego stoiska wystawowego. Dzięki opcjom światła białego lub ciepłego możesz dostosować oświetlenie wystawowe do swoich potrzeb i wymagań. Przechowuj oprawy oświetleniowe w odpowiednich opakowaniach, aby nie uległy uszkodzeniu. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób oświetlenie pomoże wzmocnić obecność na wydarzeniu, spójrz na naszą szeroką gamę konfiguracji ekspozycji lub porozmawiaj z naszymi ekspertami w celu uzyskania inspiracji.
Oświetlenie stoiska jest kluczowym elementem
Oświetlenie targowe

Dobry projekt oświetlenie targowe

Dobry projektant stoiska targowego będzie świadomy najlepszych praktyk oświetleniowych. Będą wiedzieć, które powierzchnie najlepiej sprawdzają się przy świetle; jak różne źródła światła będą wyglądać w świetle dziennym, ich rozkład światła i poziom oświetlenia. Twój projektant powinien wiedzieć, gdzie umieścić światła i jak nimi manipulować, aby stworzyć różne wrażenia w zależności od briefu. Na przykład niski, nierównomierny rozkład oświetlenia ściennego tworzy zrelaksowaną przestrzeń, a równomierne oświetlenie sprawia, że przestrzeń wydaje się bardziej przestronna. My także możemy zaprojektować oświetlenia targowe twojego stoiska.

Światło buduje nastrój

Światła nie tylko sprawiają, że jesteś bardziej widoczny, ale także wprowadzają nastrój. Aby wystawa odniosła sukces, musisz wziąć pod uwagę atmosferę, jaką chcesz stworzyć na swoim stoisku i jak Twoje oświetlenie wpłynie na odwiedzających. Chcesz stworzyć ciepłą i intymną atmosferę? Używaj słabego, ciepłego oświetlenia. Chcesz, aby Twoje stoisko było bardziej nowoczesne i publiczne? Używaj jasnych, chłodnych świateł. Niezależnie od tego, którą opcję zdecydujesz się włączyć do swojego stoiska, odpowiednie rozwiązanie oświetleniowe sprawi, że będzie wyglądać bardziej imponująco i profesjonalnie.

Światła mają wiele zalet w środowisku wystawienniczym. Maksymalizują wpływ ekspozycji na wystawie, dając Ci przewagę nad konkurencją, robią bezbłędne pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie i pomagają w jasnym przekazywaniu kluczowych komunikatów marketingowych. Nasz utalentowany zespół projektantów ma duże, wieloletnie doświadczenie w tworzeniu przyciągających wzrok, efektownych stoisk wystawienniczych we wszystkich rozmiarach. Umiemy wyeksponować Twoją markę w najlepszym wydaniu targowym. Jeżeli chcesz uzyskać teraz więcej informacji, wycenę lub jeśli chcesz porozmawiać z nami o swoich potrzebach i wymaganiach, skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwon teraz