Przejdź do treści

Plafo LED

Plafo Led
Plafo Led

Plafo Led 300 430 500 650 900 1500

Dane techniczne :

Oprawa natynkowa i zwieszana LED.

 

Oświetlenie Plafo Led do stoisk targowych i wystawienniczych

Plafo Led do stoisk targowych i wystawienniczych

Plafo Led produkowany na zamówienie

Plafo Led plafoniera w systemie dla stoisk targowych i wystawienniczych

Montaż: Bezpośrednio na suficie lub zwieszana na stalowych linkach o długości 1,5m (z regulacją długości linki). W zestawie przezroczysty kabel zasilający o długości 1,5m i zawieszenie z lin stalowych.
Materiał korpusu: Stal i aluminium
Kolor: Standardowo szary RAL 9006, inne kolory z palety RAL na zamówienie (po numerze indeksu proszę dodać kolor RAL)
Moduł LED: W zestawie moduł LED Signify (Philips), Osram, Tridonic lub równoważny
Temperatura barwowa: 3000K lub 4000K, inne na zamówienie
Współczynnik oddawania barw (CRI) > 80 w standardzie, inne na zamówienie
Zasilacz: Zasilacz elektroniczny w standardzie, DALI na zamówienie
Moduł awaryjny: Na zamówienie
Czujnik ruchu: Na zamówienie
Czujnik światła dziennego: Na zamówienie
Zakres temperatury pracy: 0˚C … + 40˚C
Klasa IP: IP20 w standardzie, IP44 na zamówienie
Moc: 220-240V 50 / 60Hz
Kierunek świecenia: Bezpośrednio lub bezpośrednio/pośrednio
Typ odbłyśnika: Symetryczny
Rozsył światła: Klosz z białego akrylu [WD] w standardzie, mikropryzmatyczny [MPR] lub inny na zamówienie.
Dyfuzor: 5 lat gwarancji standardowej.
Ogólne dane: Na życzenie dostępne są różne strumienie świetlne lub moc w watach
Wszystkie inne parametry techniczne, takie jak: sprawność oprawy, LOR, utrzymanie strumienia świetlnego L / B itp. dostępne są w naszym cenniku.
Moce produktów mogą się różnić ze względu na ciągłą poprawę skuteczności diod LED. Strumień świetlny i tolerancja mocy oprawy +/- 10%. ”
Zużycie energii przez system (moduł LED i zasilacz) zależy od zastosowanych komponentów.
Skuteczność zależy od rodzaju diod LED, elektroniki, optyki i dyfuzora i może różnić się od przedstawionych na naszych stronach z danymi. Większość aktualnych informacji można znaleźć w naszej bazie danych plików oświetlenia.

Twoje stoisko wystawowe musi wyróżniać się i wyróżniać się spośród pozostałych stoisk na wystawie. Stoisko wystawiennicze musi skutecznie komunikować przesłanie marki. Powinno przyciągać atrakcyjnym projektem stoiska, który zaprasza maksymalną liczbę odwiedzających podczas targów.

Czas na inteligentne oświetlenie

Pojawiające się na rynku oświetlenie LED-owe ma coraz wyższą funkcjonalność w porównaniu do tradycyjnych źródeł, a niektóre żarówki i oprawy można już określać mianem inteligentnych. Lampy takie można łączyć w sieć za pomocą protokołu komunikacyjnego DALI, co umożliwia dalsze oszczędności poprzez dopasowywanie parametrów oświetlenia do aktualnych potrzeb, selektywne wyłączanie/włączanie, regulację jasności. Oprawy są integrowane ze zdalnym sterowaniem opartym na transmisji przewodowej lub bezprzewodowej, co pozwala na bieżący monitoring oraz inteligentne sterowanie oświetleniem za pomocą pilota lub smartfona.

Ponieważ LED-y nie mają bezwładności świetlnej, a częste gaszenie i zapalanie nie powoduje pogorszenia trwałości, tworzone są systemy oświetlenia na żądanie, a więc zapalającego się tylko na chwilę i w danym miejscu, gdy jest to potrzebne, np. z wykorzystaniem zintegrowanego czujnika ruchu PIR. Żarówki smart pozwalają na zaprogramowanie czasu włączenia i wyłączenia, ustawienie temperatury barwowej i jasności. Na razie operacje takie wykonuje się dla każdej oddzielnie, ale lada moment oświetlenie budynkowe zostanie połączone w sieć, gdzie oprawy i żarówki będą węzłami komunikacyjnymi. Takich produktów na rynku pojawia się coraz więcej, gdyż na rynku zalanym tanimi i jednakowymi wyrobami azjatyckimi dają one producentom możliwość wybicia się i lepszego zarobku.

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT

 to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia – opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.

Konsultanci d/s oświetleniowych

Posiadamy na terenie kraju konsultantów oświetleniowych, którzy z przyjemnością odwiedzą Państwa i dokonają wstępnych pomiarów, oszacują potrzeby i zaprezentują ofertę.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej.

Karta katalogowa
Zadzwon teraz