Przejdź do treści

Oświetlenie stoisk piekarniczych

Zasady: oświetlenie stoisk piekarniczych

Dlaczego dobrze dobrane światło w stoiskach piekarniczych jest tak bardzo istotne?

Badania na całym świecie wykazują, że klienci wybierają pieczywo o bogatym, świeżym, złotym kolorze. Nasze oprawy LED zostały specjalnie opracowane we współpracy ze sprzedawcami detalicznymi i specjalistami od pieczywa, tak aby uwypuklić jego złotą barwę.

Czy twoje oświetlenie jest dobre czy słabe?

Nikt tak naprawdę nie przesadza z ich piekarnią. Problemy są zwykle spowodowane oknami wychodzącymi na wschód lub zachód. Jeśli słońce wpada bezpośrednio przez okna w dowolnym momencie dnia, niektóre zasłony lub rolety zapewniają szybką i łatwą naprawę.

Klienci nie tylko będą mogli zdjąć okulary przeciwsłoneczne podczas siedzenia, ale także niektóre lekkie zasłony lub rolety rozproszą to światło słoneczne i sprawią, że piekarnia będzie wyglądać jak na planie filmowym. Nie zapomnij o swoim obszarze produkcyjnym, jeśli chodzi o oświetlenie. Czasami te obszary są pomijane w piekarni. Wejdź do dowolnego studia artystycznego i obserwuj projekt oświetlenia. Zauważysz, że artyści zazwyczaj pracują w dobrze oświetlonych i równomiernie oświetlonych pomieszczeniach. Najczęściej są to przestrzenie z dużą ilością okien. Kiedy zajmujesz się medium wizualnym, ważne jest, aby skonfigurować studio w sposób, który sprzyja powstawaniu sztuki.

Jak oświetlić otoczenie stoiska piekarniczego?

Produkcja piekarnicza jest medium wizualnym. Obszar produkcji to Twoje studio. Twoi cukiernicy, piekarze i dekoratorzy potrzebują oświetlenia, które zapewni najlepsze warunki do ich pracy. Jeśli okna nie są opcją dla Twojego obszaru produkcyjnego, źródła światła i oprawy LED o zrównoważonym świetle dziennym zapewnią Ci przewagę nad uczynieniem obszaru produkcyjnego lepiej oświetlonym środowiskiem dla Twoich pracowników.

Stwórz środowisko dzięki dobremu oświetleniu, które nie tylko sprzyja wydajności twoich pracowników, ale także doświadczeniu twoich klientów.  Jeśli chodzi o jakość światła, ochronę świeżego mięsa i cenę, to po prostu nie ma innej lampy, która mogłaby się równać z Maxi-Light.

Doradca d/s oświetlenia stoisk piekiarniczych Maxi-Light 505-876-434

Oświetlenie stoisk piekarniczych
Oświetlenie stoisk piekarniczych

Oświetlenie stoisk piekarniczych

Chociaż tak naprawdę nie ma zbyt wielu zasad, jeśli chodzi o oświetlenie piekarni, nie byłoby zabawnie, gdyby pozostała to teoretyczna rozmowa na temat teorii oświetlenia. Zamiast tego trzymajmy się kilku drobnych wskazówek i dań na wynos.

Kupiłeś ładną witrynę, jest dobrze oświetlona, ​​utrzymujesz ją w czystości wewnątrz i na zewnątrz. Włożyłeś dużo czasu w sprawę. Kochasz swój biznes.

Doradcy d/s oświetlenia Maxi-Light oświetlili w ciagu ostatnich 17 lat setki stoisk piekarniczych.

Błędy w oświetleniu stoisk piekarniczych

Efektem źle dobranego oświetlenia stoisk piekarniczych jest nieświeży wygląd pieczywa i niska sprzedaż.

Wynika to przede wszystkim z:

1)źle dobranych opraw (zbyt niskie natężenie światła)

2) efektów fotochemicznych

3) różnic w oddawaniu kolorów z powodu źle dobranej barwy światła.

Twoje stoisko piekarnicze, pomieszczenie produkcyjne, patio itp. są jak gabloty, które przyczyniają się do rozwoju Twojej firmy i Twojej marki. Każde miejsce powinno być tak samo przemyślane i skupione, jak Twoja gablota.

Dokonałeś dokładnych badań przy zakupie skrzynek, teraz nadszedł czas, aby skupić uwagę na oświetleniu innych pomieszczeń Twojej piekarni. Są dwie rzeczy, które są pomocne przy rozważaniu oświetlenia dowolnej przestrzeni w Twojej piekarni.

Już kilka lat temu firma Maxi-Light wdrożyła serię LED o spektrum zoptymalizowanym pod kątem świeżego pieczywa. Lampy te w rzeczywistości emitują złote światło, aby podkreślić świeży, smaczny wygląd pieczywa.

Zobacz, co spotka Twoich Klientów jeżeli zostanie źle dobra barwa światła a jego źródło będzie miało za niski indeks oddawania barw (CRI)

Proszę przesunąć linię na środku zdjęcia, żeby zobaczyć jak wygląda źle i dobrze oświetlone stoisko z pieczywem.

Doradca d/s oświetlenia stoisk mięsnych Maxi-Light 505-876-434

Specjalistyczne rozwiązania oświetleniowe dla świeżego pieczywa.

Barwa światła do pieczywa.

Światło ma barwę. Światło słoneczne i światła LED mają niebieski odcień. Światło lampy ma żółty odcień. Światła fluorescencyjne led mają różne odcienie kolorów, chociaż najczęściej są one zielono-żółte lub purpurowe.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest spójność. Staraj się utrzymać oświetlenie obudowy, nawet używając tego samego typu źródła światła we wszystkich obudowach. Zapewnia to przejrzysty wygląd wszystkich wyświetlanych produktów. Niespójne oświetlenie obudowy zaburza zdolność przedmiotu do osiągnięcia pełnego potencjału wizualnego.

Jeśli pozycjonujesz się jako ekskluzywna piekarnia, a wszystkie obudowy są oświetlone nieco innymi kolorami, światła LED to rozwijająca się i obiecująca technologia. źródła światła i oprawy o zrównoważonym świetle dziennym świecą w kolorze niebieskim, podobnym do światła słonecznego wpadającego przez okna.

Jeśli masz już ładne okna, dodanie do obudów kilku opraw LED o zrównoważonym świetle dziennym jest świetnym początkiem spójności kolorów. Trzymaj się z dala od fluorescencyjnych, jeśli możesz. Spędziłeś cały ten czas na wygładzaniu tego, że biały krem i fluorescencyjne źródła światła mogą nadać mu lekko zielony odcień.
Intensywność

Doradca d/s oświetlenia stoisk mięsnych Maxi-Light 505-876-434

Oświetlenie stoisk piekarniczych błędy
Oświetlenie stoisk piekarniczych błędy
Oświetlenie stoisk piekarniczych zasady
Oświetlenie stoisk piekarniczych zasady
Zadzwon teraz