Przejdź do treści

Wynajem oświetlenie stoisk targowych

Proponujemy wynajem oświetlenie stoisk targowych

Stworzyliśmy wiele projektów oświetlenia na indywidualne stoiska wystawowe.

Pośredniczymy do szybkim dostępie do  finansowania zakupów oświetlenia LED stoisk targowych:

Leasing oświetlenia stoisk targowych

Dopłaty unijne na modernizację oświetlenia stoisk targowych

Modernizacja oświetlenia na rozwiązania LED jest obecnie jednym z najłatwiejszych i najbardziej popularnych sposobów na znaczące zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Firma Maxi Light, stworzyła wiele projektów oświetlenia na indywidualne stoiska wystawowe tak, aby zaprezentować produkty i usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Proponujemy prosty w realizacji wynajem oświetlenie stoisk targowych. Projekt oświetlenia gratis.

Świadczymy usługi nie tylko w zakresie projektowania oświetlenia dla sektora retail, ale również świadczymy je dla sektora publicznego. Oświetlenie stoisk targowych jest kluczowym obszarem, który należy wykonać, jeśli chcesz wywrzeć jak najlepszy efekt, aby przyciągnąć uwagę do swojego stoiska.

W przypadku oświetlenia stoiska wystawienniczego ważne jest stworzenie dramatyzmu i prezentacja wysokiej jakości firmy, która bierze udział w wystawie. Mając to na uwadze, wybrane lampy muszą mieć bardzo wysoki CRI (wskaźnik oddawania barw), aby zapewnić, że wszystkie kolory będą wydobyte w prawdziwej barwie.

Używamy regulowanych opraw na szynoprzewody, aby zwrócić uwagę na ekspozycję, a dodatkowo z tyłu stoiska możemy doświetlać oprawami punktowymi.

Aby stoisko wystawiennicze przyciągało uwagę i zapewniało dobre frekwencję, należy wziąć pod uwagę projekt oświetlenia i sposób, w jaki może to wzmocnić Twoją obecność w kluczowych momentach dla Twojej firmy.

Szukasz fachowców do oświetlenia stoiska wystawienniczego?

Jeśli chcesz porozmawiać z nami o oświetleniu stoisk targowych, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Lampy do stoisk targowych
Lampy do stoisk targowych
BOSS GOT LED

Profesjonalny wynajem oświetlenie stoisk wystawienniczych

Proponujemy prosty w realizacji wynajem oświetlenie stoisk targowych. Projekt oświetlenia gratis.
Specjalizujemy się w projektowaniu niestandardowych rozwiązań oświetleniowych, które maksymalizują wpływ na otoczenie i tworzą więź z odbiorcami. Wykorzystując moc oświetlenia, każdy element Twojego stoiska będzie pełen koloru i stylu. Mamy doświadczenie w sprzedaży i wynajmie oświetlenia targowego w całej Europie.

Działamy zgodnie z wymaganiami klientów. Dbamy o to, aby wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia zostały odebrane od klientów, tak aby ustalenia mogły być wykonane zgodnie z konkretnymi wymaganiami. Przez światła i uwypuklenie szczegółów aranżacji, skutecznie podejmujemy się realizacji wszystkich zamierzonych zadań i wykonujemy je profesjonalnie. Cały proces planowania i organizowania wydarzeń odbywa się dzięki kreatywnym i innowacyjnym pomysłom naszych wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wydarzenia są żywe, świeże, stylowe i niezapomniane dla wszystkich.

wynajem oświetlenie stoisk wystawienniczych
wynajem oświetlenie stoisk wystawienniczych

Dlaczego lightboxy i podświetlenie są coraz częściej stosowane na stoiskach targowych?

Przyczyny tego leżą głównie w rozwoju oświetlenia LED w ostatnich latach. Dzięki temu aplikacje podświetlające są nie tylko znacznie lepsze, ale i tańsze. Ponadto lightbox pozwala na zintegrowanie atrakcyjnych rozwiązań podświetlenia w ramach budżetu z Państwa stoiskami wystawienniczymi. Ciągła potrzeba i potrzeba wyróżnienia się na tle innych oraz przyciągnięcia uwagi docelowej grupy odbiorców powoduje, że potrzebujesz kasetonów świetlnych i podświetlenia na stoiskach wystawienniczych. Podświetlenie zwraca nawet 40% więcej uwagi na przekaz Twojej marki!

Maxi-Light – prawie 20 lat doświadczenia w oświetleniu powierzchni handlowych i wystawowych.

Wynajem oświetlenie stoisk targowych

Rodzaje oświetlenia wystawowego

Oświetlenie taśmowe jest bardzo wszechstronne i wykorzystywane na wiele sposobów na stoiskach wystawienniczych ze względu na swoją elastyczność. Taśmy LED są zwykle używane do tworzenia efektów halo wokół punktów centralnych, takich jak logo i blaty. Jest to również świetny sposób na podświetlenie grafik wykonanych z akrylu lub elastycznej tkaniny, aby je wyróżnić.

Moduły COB LED to kolejny świetny sposób na podświetlenie grafiki, a także bardziej skomplikowanych kształtów, takich jak litery i logo 3D. Dzięki szerokiemu kątowi rozsyłu i elastycznej konstrukcji, moduły można łatwo pozycjonować w celu podświetlenia bardziej złożonych kształtów.

Oprawy LED to świetny sposób na podkreślenie funkcji lub dostarczenie ogólnego oświetlenia do ciemniejszych punktów na stoisku. Dzięki dostępnym opcjom zmiany koloru można łatwo stworzyć szereg efektów lub dopasować kolory marki.

Lampy ekspozycyjne z długim ramieniem to rozwiązanie oświetleniowe dostosowane do stoisk targowych i ekspozycyjnych. Mocując długie ramię do blatu stoiska wystawienniczego, użytkownicy mogą stworzyć jasny strumień chłodnego, białego światła na powierzchni swojej grafiki. Dzięki licznym dostępnym klipsom mocującym długie ramiona można instalować zarówno na stojakach na zamówienie, jak i na stojakach wysuwanych.

Aby wyróżnić większe logotypy i grafikę reklamową, posiadamy zapasy energooszczędnych, kompaktowych naświetlaczy LED. Produkty te charakteryzują się różnym kątem rozsyłu światła, zaprojektowanym tak, aby zapewnić odpowiednie do potrzeb rozproszenie światła na powierzchni stoiska.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej bogatej oferty wynajmu oświetlenia wystawowego LED, skontaktuj się z nami pod numerem 505876434.

Wynajem oświetlenie stoisk targowych
Zadzwon teraz