Przejdź do treści

Oświetlenie stoisk

Oświetlenie stoisk

Oprawy oświetleniowe to idealny sposób na efektowne zwieńczenie stoiska targowego. Dobrze zaprojektowane oświetlenie przyciągnie wzrok potencjalnych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Po pierwsze pozwoli na optymalne wyeksponowanie oferowanych produktów, a po drugie zdecydowanie podkreśli pełen profesjonalizm firmy.

Oświetlenie stoisk
Oświetlenie stoisk

Na wszystkich targach, niezależnie od branży czy kraju obowiązuje jedna, wieczna zasada: przyciągaj wzrok albo wlecz się na końcu peletonu. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa dana firma, są rozwiązania w dziedzinie oświetlenia. które są ponadczasowe i przy tym wynikają z uniwersalnych zasad marketingu.

Oświetlenie stoisk

zawsze jest przez nas dobierane indywidualnie. Zwrócenie uwagi gości targowych można uzyskać na kilka sposobów. Jednak żaden nie równie skuteczny a przy tym może być subtelny w swoim wyrazie oraz przyjazny dla oka. Dla oryginalnie zaprojektowanego stoiska dobrze dobrane jest po prostu wisienką na torcie. Staramy się dobierać indywidualnie oświetlenie stoisk w zależności od branży, wielkości i wysokości stoiska oraz preferencji wystawcy i jego doświadczeń. Nasi projektanci pomagają dobrać oprawy oświetleniowe i zaprojektują optymalne rozwiązanie.

Oświetlenie do stoisk niestandardowych?

Nie będzie ono stanowić problemu dla naszych specjalistów od oświetlenia. Posiadamy na terenie kraju konsultantów oświetleniowych, którzy z przyjemnością odwiedzą Państwa i dokonają wstępnych pomiarów, oszacują potrzeby i zaprezentują ofertę.

PROFESJONALNE SYSTEMY OŚWIETLENIOWE MAXI-LIGHT

to firma specjalizującą się w sprzedaży oświetlenia – opraw energooszczędnych przeznaczonych do pomieszczeń użyteczności publicznej (biura, sklepy, hotele). Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oświetlenia, opraw, oraz źródeł światła. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oświetlenia oraz pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem oświetlenia i rodzaju opraw oświetleniowych.
Konsultanci d/s oświetleniowych

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktowania się z nami w kwestiach związanych z doborem oświetlenia powierzchni handlowej.

oświetlenie stoisk
oświetlenie stoisk

Oświetlenie stoisk a ślad węglowy

W momencie gdy świat co dekadę musi o połowę zmniejszyć ogólną emisję dwutlenku węgla, właściwe zrozumienie naszego śladu węglowego wynikającego z określonych działań ma kluczowe znaczenie dla rozwoju. Koncepcja śladu węglowego w oświetleniu wykracza poza samo zużycie energii elektrycznej przez oprawy. Obejmuje ona emisję gazów cieplarnianych przez cały cykl życia produktu: od pozyskania surowców, przez produkcję, montaż, transport, po eksploatację oraz finalnie sposób utylizacji oprawy.
Zmiany klimatu utrzymują się na szczycie priorytetów spośród wyzwań środowiskowych, które muszą być adresowane do wszystkich poziomów społeczeństwa.

oświetlenie stoisk


Firma Maxi-Light gwarantuje odpowiedzialne podejście do problematyki śladu węglowego, między innymi potwierdzone przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (rejestr producentów) oraz współpracę z ELECTRO – SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Oferta

Oferujemy wysokiej jakości oświetlenie stoisk i gwarantujemy, że obniża ślad węglowy.
Nasza wieloletnia działalność związana pierwotnie z handlem a następnie z produkcją i sprzedażą opraw oświetleniowych związana jest nierozerwalnie z problemem śladu węglowego.

Energooszczędne technologie

Od ponad 10 lat firma Maxi-Light postawiła na maksymalnie energooszczędną technologie w oświetleniu, na diody LED. Dla reputacji Maxi-Light i całego przemysłu oświetleniowego w Polsce ważne jest budowanie zgodnego i jasnego przekazu, aby podkreślić produktowy ślad węglowy w relacji do zmian klimatu i żeby zidentyfikować technologię oraz praktyki, które będą jeszcze bardziej redukować emisję gazów cieplarnianych. Wdrażamy na co dzień takie technologie oraz praktyki, nasze ostatnie działania dążą do coraz większego propagowania inteligentnego oświetlenia LED.

Oświetlenie LED

Daj więcej szans oświetleniu LED. W miarę rozwoju technologii LED oprawy wykorzystujące diody led działają wielokrotnie lepiej. Powszechnie jest przyjęte, że światło LED sprawdza się doskonale niezależnie od warunków otoczenia. Jest to prawdą z tym zastrzeżeniem, że wykorzystujemy rozwiązania wykorzystujące w przypadku oświetlenia targowego tzw moduły COB . Zasadniczo wszystkie oprawy LED wytwarzają relatywnie mało ciepła i zapewniają wysoką wydajność strumienia świetlnego., jednak specyfika COB powoduje, że są one idealnym źródłem światła do opraw stosowanych do oświetlenia stoisk w pawilonach targowych, gdzie światło potrafi „ginąć” w otoczeniu najbliższych stoisk. Najprostszym rozwiązaniem wszelkich problemów związanym ze światłem na targach jest współpraca z producentem oświetlenia stoisk.

Zadzwon teraz