Przejdź do treści

Oferta oświetlenia

Zasadniczo podstawowymi czynnikami, które decydują o pełnym sukcesie w doborze oświetlenia stoisk są:

  • wybór rozwiązań energooszczędnych odpowiednich do konkretnej ekspozycji
  • łączenie światła zalewowego z akcentami świetlnymi
  • zastosowanie lamp o odpowiedniej jakości, barwie i długim czasie użytkowania
Apollo Led Spot
Apollo Led Spot

APOLLO LED SPOT

Nowoczesny naświetlacz LED przeznaczony do oświetlenia stoisk targowych i wystawienniczych do montażu na szynoprzewodzie trójfazowym .

MESSA LED SPOT

Nowoczesny naświetlacz LED przeznaczony do montażu na szynoprzewodzie trójfazowym do oświetlenia stoisk targowych i wystawienniczych.

Messa Led Spot
Messa Led Spot
boss led spot
boss led spot

BOSS LED SPOT

Nowoczesna oprawa LED wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

BOSS LED MINI

Boss LED Mini to niewielki reflektor na wszelkie imprezy targowe. Strumień świetlny 3200 lumenów / 25W do oświetlenia stoisk wystawienniczych.

Boss Led Mini
LUMI SYSTEM
LUMI SYSTEM

LUMI SYSTEM

Podwieszany system oświetleniowy wykonany z PROFI 40 ze zintegrowanymi liniowymi oprawami LED i systemem szynowym przystosowanym do montażu naświetlaczy lub innych opraw bezpośrednich i bezpośrednich / pośrednich.

IMPERIAL GRID SYSTEM 2

Nowoczesny system oświetleniowy z profili aluminiowych wyposażony w reflektory LED przeznaczony do montażu na zawiesiach do oświetlenia stoisk targowych i wystawienniczych.

Imperial Grid System 2
Imperial Grid System 2
SATURN LED SURF
SATURN LED SURF

SATURN LED SURF

Nowoczesna oprawa LED natynkowa lub zwieszana. Wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

PLAFO LED
300 – 1500 mm

Nowoczesna oprawa LED natynkowa lub zwieszana. Wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

Plafo Led
Plafo Led
String System
String System

STRING SYSTEM

Podwieszany system oświetlenia LED. Oprawy mogą być używane jako
samodzielne produkty lub mogą być łączone w długie ciągi świetlne.
 Dostępny w odcinkach o długości 1200 mm lub 1500 mm, które można łączyć w długie linie świetlne.

Tryton LED

Nowoczesna oprawa zwieszana LED świecąca góra/dół. Do oświetlenia stoisk targowych i wystawienniczych.

Tryton LED
Tryton LED
SNAKE SYSTEM LED
SNAKE SYSTEM LED

Tryton LED

Oprawa zwieszana LED świecąca bezpośrednio lub góra/dół.

PROFI 60 WLX LED UP DN

Nowoczesna oprawa ścienna LED świecąca góra/dół. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

PROFI 60 WLX LED UP DN
PROFI 60 WLX LED UP DN
PROFI 60 LED
PROFI 60 LED

PROFI 60 LED

Nowoczesna oprawa ścienna LED świecąca w dół. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

PROFI 60 R LED

Nowoczesna oprawa ścienna LED wpuszczana w sufit, świecąca w dół. Dystrybucja światła realizowana jest poprzez przesłonę wykonaną z opalu lub akrylu.

PROFI 60 R LED
PROFI 60 R LED
LED STAND
LED STAND

LED STAND

Wolnostojąca podłogowa oprawa LED świecąca bezpośrednio i pośrednio. W zestawie moduł LED Signify (Philips), Osram, Tridonic.

PROFI 60 HEXA SYSTEM

Podwieszany sześciokątny system oświetleniowy dostępny w sekcji pojedynczej (Hexa 1) lub podwójnej (Hexa 2), które można łączyć ze sobą w systemy oświetleniowe.

PROFI 60 HEXA SYSTEM
PROFI 60 HEXA SYSTEM

Oferta oświetlenia stoisk

Wystawy są świetną inwestycją marketingową i służą jako sposób na dotarcie do nowych klientów i promocję Twojej firmy. Oczywiście ważne jest, aby wyróżnić się na tych wydarzeniach, aby przyciągnąć nowych potencjalnych klientów. Odpowiednie oświetlenie wystawiennicze to świetny sposób na podświetlenie głównych punktów i grafiki, aby Twój wyświetlacz wyróżniał się na tle innych. Od naświetlaczy po ogromną gamę taśm LED, jesteśmy pewni, że mamy rozwiązanie, które pomoże ulepszyć Twoje stoisko i nadać mu efekt wow. Maxi-Light współpracuje z wieloma firm zajmującymi się wystawami i wydarzeniami targowymi w Polsce i nasza oferta oświetlenia jest często aktualizaowana.

Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy stoisku wystawienniczym, jest koszt jego obsługi. Tradycyjnie używano świateł halogenowych i wolframowych, ale zużywają one dużo energii, a ponieważ hale wystawowe wymagają coraz większych nakładów finansowych na zapewnienie gniazdek, im mniej energii i mniej gniazdek potrzebnych do uruchomienia świateł pomoże obniżyć koszty. Ponieważ oświetlenie LED wykorzystuje około 10% ekwiwalentu światła halogenowego lub wolframowego, naleganie, aby Twoja firma wystawiennicza używała diod LED, pomoże obniżyć koszty, a także pomoże Ci w trosce o środowisko.

Oferta oświetlenia wystawienniczego LED

Jako firma Maxi-Light oferujemy szeroką gamę rozwiązań oświetleniowych do ekspozycji dostosowanych do indywidualnych konstrukcji stoisk i stoisk typu pop-up. Posiadamy gamę „Long Arm Exhibition Lights” dostępnych w kolorze srebrnym, czarnym lub białym. Srebro jest najpopularniejszym kolorem, ponieważ jest neutralnym kolorem dla większości dekorów stojaków, a dzięki różnym dostępnym mocowaniom, które można wsunąć na płytę montażową, nadają się do montażu na większości stojaków. Posiadamy również potężne „kompaktowe oświetlenie wyświetlacza”, które doskonale uzupełnia nasze światła z długim ramieniem, dostępne w tych samych opcjach kolorystycznych.

Małe, ale bardzo mocne naświetlacze LED są idealnym zamiennikiem jasnych, ale energochłonnych lamp metalohalogenkowych, które były kiedyś popularne firmy wystawiennicze. Zużywając znacznie mniej energii i pracując znacznie chłodniej, kompaktowy wyświetlacz oświetla znacznie większy obszar chłodnym białym światłem, które nie zabarwia grafiki ani produktów, które chcesz wyróżnić. LED emituje również znacznie mniej promieniowania UV, dzięki czemu nie odbarwi Twoich produktów ani grafiki, przedłużając ich żywotność.

Nasza szeroka gama taśm LED doskonale nadaje się do podkreślania i wzmacniania stoiska, tworząc jasną aureolę światła na podstawie stoiska, taśma LED jest również idealna do oświetlania produktów lub podkreślania cech stoiska, takich jak ściana lub wokół grafiki. Nasze taśmy LED są dostępne w szerokiej gamie kolorów lub temperatur barwowych, w tym z regulacją temperatury barwowej lub paskami zmieniającymi barwę w RGB, RGBW lub RGB+CCT.

Podczas tworzenia kasetonów lub paneli świetlnych nasze moduły LED są idealnym rozwiązaniem, ponieważ mają bardzo szeroki kąt rozsyłu światła i można je montować tak, aby podążały za kształtami i literami bez tworzenia punktów świetlnych. Nasze panele o strukturze plastra miodu mogą oświetlać bardzo wąski lightbox bez żadnych pikselizacji, a dla nieprzerwanej linii światła bez pikseli, mamy bezpikselową taśmę LED dostępną w różnych kolorach, w tym regulowaną temperaturę barwową i zmianę koloru. Jednak dla uzyskania ostatecznej linii światła bez pikseli, nasza oferta produktów LED jest idealnym rozwiązaniem.

Nasza oferta produktów Maxi-Light obejmuje listwy i naświetlacze LED RGB+CCT, idealne do tworzenia jasnego strumienia światła na stoisku, a dzięki różnym opcjom sterowania dostępnym od Tridonic możesz idealnie sterować oświetleniem, tworząc idealną atmosferę do swojego stoiska. stanowisko ekspozycyjne.

Kup nasz wybór już dziś lub porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów technicznych, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego stojaka wystawowego, jesteśmy dostępni przez e-mail, telefon lub wypróbuj nasz czat na żywo na naszej stronie internetowej.

oferta oświetlenia
oferta oświetlenia
Zadzwon teraz